ГДЗ · Фізика · 11 клас · сторінка 137

ГДЗ Фізика 11 клас — Бар’яхтар В. Г. 2019, вправа СП2.1.3

Фізика (рівень стандарту). 11 клас · Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О. · 2019 · Енергія електричного поля конденсатора за I=1,5 А

Відкрити сторінку 137 разом із ГДЗ →

💡 Підказка до вправи СП2.1.3

Знайдіть повну енергію контуру через Imax=ωqmax, а потім відніміть поточну магнітну енергію LI²/2.

🧠 Розв’язання вправи СП2.1.3 крок за кроком

  1. qmax=2·10⁻⁷ Кл, ω=4π·10⁶ рад/с, тому Imax=ωqmax≈2,513 А.
  2. Повна енергія контуру W=LImax²/2=25·10⁻⁶·(2,513)²/2≈7,90·10⁻⁵ Дж.
  3. За I=1,5 А магнітна енергія Wм=LI²/2=25·10⁻⁶·1,5²/2≈2,81·10⁻⁵ Дж.
  4. Електрична енергія Wел=W−Wм≈7,90·10⁻⁵−2,81·10⁻⁵≈5,08·10⁻⁵ Дж.

✅ Відповідь до вправи СП2.1.3

Wел≈5,1·10⁻⁵ Дж.

Знайшли помилку у відповіді? Повідомити →
Інші вправи сторінки 137Перейди одразу до потрібного номера

Дивись також сторінку підручника, усі ГДЗ сторінки 137, ГДЗ Фізика 11 клас, усі підручники з предмета «Фізика» та усі розв’язання Бар’яхтар В. Г. 2019.