ГДЗ · Фізика · 11 клас · сторінка 121

ГДЗ Фізика 11 клас — Бар’яхтар В. Г. 2019, вправа 21.3

Фізика (рівень стандарту). 11 клас · Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О. · 2019 · Струм у вторинній обмотці за ККД трансформатора

Відкрити сторінку 121 разом із ГДЗ →

💡 Підказка до вправи 21.3

η=P₂/P₁, а P₂=U₂I₂.

🧠 Розв’язання вправи 21.3 крок за кроком

  1. Споживана потужність P₁=90 Вт, ККД η=75%=0,75.
  2. Корисна потужність вторинного кола P₂=ηP₁=0,75·90=67,5 Вт.
  3. За U₂=12 В сила струму I₂=P₂/U₂=67,5/12=5,625 А.

✅ Відповідь до вправи 21.3

I₂≈5,6 А.

Знайшли помилку у відповіді? Повідомити →
Інші вправи сторінки 121Перейди одразу до потрібного номера

Дивись також сторінку підручника, усі ГДЗ сторінки 121, ГДЗ Фізика 11 клас, усі підручники з предмета «Фізика» та усі розв’язання Бар’яхтар В. Г. 2019.