ГДЗ · Фізика · 11 клас · сторінка 190

ГДЗ Фізика 11 клас — Бар’яхтар В. Г. 2019, вправа 33.6

Фізика (рівень стандарту). 11 клас · Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О. · 2019 · Скільки фотонів за секунду відповідає порогу чутливості сітківки

Відкрити сторінку 190 разом із ГДЗ →

💡 Підказка до вправи 33.6

Потужність — це енергія за одиницю часу. За 1 с N=P/Eфотона.

🧠 Розв’язання вправи 33.6 крок за кроком

  1. P=3,3·10⁻¹⁸ Вт, λ=600 нм=6,0·10⁻⁷ м.
  2. Енергія фотона E=hc/λ≈6,626·10⁻³⁴·3·10⁸/(6,0·10⁻⁷)≈3,31·10⁻¹⁹ Дж.
  3. За одну секунду енергія на порозі W=P·1с=3,3·10⁻¹⁸ Дж.
  4. N=W/E≈3,3·10⁻¹⁸/(3,31·10⁻¹⁹)≈9,96.

✅ Відповідь до вправи 33.6

Приблизно 10 фотонів за секунду.

Знайшли помилку у відповіді? Повідомити →
Інші вправи сторінки 190Перейди одразу до потрібного номера

Дивись також сторінку підручника, усі ГДЗ сторінки 190, ГДЗ Фізика 11 клас, усі підручники з предмета «Фізика» та усі розв’язання Бар’яхтар В. Г. 2019.