ГДЗ Фізика 11 клас — Бар’яхтар В. Г. 2019, вправа 3.1
Фізика (рівень стандарту). 11 клас · Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О. · 2019 · Дві паралельно з’єднані лампи потужністю 6 і 10 Вт
Відкрити сторінку 17 разом із ГДЗ →💡 Підказка до вправи 3.1
Для кожної лампи U=220 В; використайте P=U²/R та P=UI.
🧠 Розв’язання вправи 3.1 крок за кроком
- R₁=U²/P₁=220²/6≈8067 Ом≈8,07 кОм.
- R₂=U²/P₂=220²/10=4840 Ом=4,84 кОм.
- I₁=P₁/U=6/220≈0,0273 А.
- I₂=P₂/U=10/220≈0,0455 А.
- Загальна потужність P=6+10=16 Вт.
- За t=2 год енергія A=Pt=16·2=32 Вт·год=0,032 кВт·год.
- У джоулях: 32·3600=115200 Дж≈1,15·10⁵ Дж.
✅ Відповідь до вправи 3.1
R₁≈8,07 кОм, R₂=4,84 кОм; I₁≈0,027 А, I₂≈0,045 А; A=0,032 кВт·год≈1,15·10⁵ Дж.
Знайшли помилку у відповіді? Повідомити →Інші вправи сторінки 17Перейди одразу до потрібного номера
Дивись також сторінку підручника, усі ГДЗ сторінки 17, ГДЗ Фізика 11 клас, усі підручники з предмета «Фізика» та усі розв’язання Бар’яхтар В. Г. 2019.